Max Book
2015-02-07
291114
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MAX BOOK (född 1953): Utan titel, signerad, daterad och numrerad MM Book 84, 42/50, bladmått 63x47 cm