J Jöranzon oljemålning
2015-02-07
291074
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JÖRANZON, J (1800-tal): Figurscen i landskapsvy, signerad J Jöranzon, olja på duk, 30x37 cm
Dukskador, lagningar, krackeleringar