Lennart Jirlow litografi
2015-02-06
290970
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Konsthandeln 1975", signerad och numrerad L. Jirlow 326/380, färglitografi, 46x55 cm
Gulnad