Ulf Peterson
2015-02-06
290964
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF PETERSON (samtida): Komposition, monogramsignerad och daterad UP 74, signerad och daterad Ulf Peterson 74 på baksidan, blandteknik med guld, 120x80 cm