Bordslampa NK
2015-02-06
290962
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, NK, stomme i mässing samt trä, kupa i opalinglas, märkt undertill, höjd inkl skärm ca 47 cm
Kupa med nagg, anlupen