Stephan Kinnmark 6 st fotografier
2015-02-15
290857
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KINNMARK, Stephan (född 1964): "Infinite Mass - Area Turns Red, 1993", 6 st c-prints, vardera signerade och numrerade Stephan Kinnmark 2/11, varierande bildstorlekar, samtliga blad 41x30 cm
Hanteringsskador, tejprester, ojämnheter