Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

64 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, förgylld genombruten dekor av rocailler, gröna kantglas, 96 x 39 cm

smärre skador, kantglasen med sprickor, spegelglas ej ursprungligt, renoverad och kompletterad

290812

2015-02-06