Skrivbord 1800-talets slut
2015-02-06
290804
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets slut, bemålat, svarvade ben, nyckelbrickor i mässing, höjd ca 76, 115x61 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Bruksslitage.