Bordslampa etikettmärkt Versun
2015-02-06
290800
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1930-tal, etikettmärkt E Versun, vitlackerad, höjd ca 50 cm
Bruksslitage