Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
LAMPBORD, 1 par, Danmark, jakaranda, 1970-tal, kvadratisk skiva, rakställda ben, stämpelmärkta TRIOH Made in Denmark, höjd 42, 65x65x cm
Bruksslitage, ett bord med fanérskador.
290770
2015-02-06