Nadezda Streltsova oljemålning
2015-02-06
290764
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): Cyrener, signerad och daterad Streltsova 14, olja på duk, ca 70x80 cm, oramad