Ljusstakar senempire

Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st snarlika, brons, 1800-talets andra hälft, senempire, höjd ca 25 cm

Smärre bucklor

290603

2015-02-05