Gunnar Zetterström oljemålning
2015-02-05
290586
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965):Lndskapsmotiv med sädesmagasin, signerad och daterad G Zetterström 1930, olja på pannå, 50x69 cm