Henry Unger blandteknik
2015-02-05
290584
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNGER, Henry (född 1944): Lejonet, monogramsignerad och daterad 1986, blandteknik, 55x74 cm