Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 2-delat, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérat i valnöt, beslag i mässing, höjd ca 200, 129x40 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador
290582
2015-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här