Segelbåtsmodell

Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SEGELBÅTSMODELL, pondyacht, 1900-talets första hälft, tvåmastad toppsegelskonert, längd 223, höjd 185 cm

Smärre skador, köl bortmonterad

290581

2015-02-05