Harald Sallberg etsning
2015-02-05
290570
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963): "I utkanten av staden", signerad och daterad Harald Sallberg 1927, etsning, 18,5x37 cm