Dupuis oljemålning
2015-02-04
290552
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv av bergsby, signerad och daterad Dupuis 1840, olja på duk, dubblerad, ca 30x39 cm