Selterglas 1900-talets början
2015-02-04
290536
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SELTERGLAS, 15 st, 1900-talets början, slipad dekor av bl a stiliserade blommor, 15
Någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma, något varierande höjd