Olle Bonnier förglitografi Abstrakt
2015-02-04
290521
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, 68/260, färglitografi, ca 36x42 cm