Klubbat för:
1 200 SEK
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, märkt Breox, 3 lådor med knoppar, med bl a invändig bestickslåda, dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 90, 170x42 cm, nycklar finns
Slitage, ytskador
290435
2015-02-03