Lennart Rodhe färglitografi
2015-02-12
290390
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, 106/260 färglitografi, 42x53 cm