Figuriner
2015-02-03
290357
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 2 st, 1900-tal, porslin, skidåkare och skridskoåkare, höjd ca 19 cm
Nagg