Ånglok spår 1
2015-02-04
290351
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅNGLOK, spår 1, 1900-talet först hälft, omärkt, urverksdrivet ånglok lackerat i svart med detaljer i rött, ca 58 cm
E funktionstestat, delar saknas, diverse skador