Wilfredo Lam (Kuba)
2015-02-04
290341
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAM, Wilfredo (Kuba,1902-1982): Figurkomposition, signerad, ea, färglitografi, bladmått 64,5x49,5 cm, oramad