Stellan Mörner olja
2015-02-05
290338
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MÖRNER, Stellan (1896-1979): Herrgård, signerad Mörner, olja på duk, 23,5x32,5 cm