Vägen till Golgata oljemålning
2015-02-04
290304
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vägen till Golgata, signerad och daterad Hembke 1801, olja på duk, ca 84x69 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall