Lars Norrman blandteknik
2015-02-03
290210
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): "I Bankoks klonger", signerad Lars Norrman, daterad 1966 a tergo, blandteknik på papp, 58x76 cm