Ellis Wallin
2015-02-03
290197
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): "Utsikt mot havet", signerad och daterad Ellis Wallin -64, olja på duk, 54x65 cm