Oljemålning 1800-tal
2015-02-03
290188
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vandrare i bergslandskap, otydligt signerad och daterad 1848, olja på duk, oramad, 41x55 cm
Färgbortfall och krackelyrer