KG Nilson Abstrakt
2015-02-04
290183
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NILSON K.G (född 1942): "Gul dominans", signerad och daterad KG Nilson 2005, olja på duk, 30x30 cm
Smärre färgbortfall på översida