Olle Ängkvist olja Abstrakt
2015-02-04
290169
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ÄNGKVIST, Olle (1922-2006): Celler, signerad och daterad på baksidan Olle Ängkvist -89, olja på duk uppfodrad på pannå, 35x28 cm.