Brosch guld och silver rosenstenar 1800-tal
2015-02-05
290120
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BROSCH, guld och silver, i form av blomma, 15 rosenstenar, 1800-talets andra hälft, höjd 3 cm, vikt ca 2,1 g