Brocsch guld och silver rosenstenar 1800-tal
2015-02-05
290118
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCH, guld och silver, i form av kvist, 5 gammalslipade diamanter, 1800-talets andra hälft, höjd 3 cm, vikt ca 3,2 g