Tågvagnar spår 1

Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1
Tågvagnar spår 1

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TÅGVAGNAR, 2 st, spår 1, 1900-10-tal. Postvagn delvis inredd med stolar och bord, längd ca 28,5 cm, Resturangvagn inredd med kök, stolar och bord, längd ca 28 cm

Delar saknas, lagningar, lackskador

289993

2015-02-28