Oscar Reuterswärd
2015-02-02
289960
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, färglitografi, 117/190, 55x43 cm