Lars Norrman oljemålning
2015-02-02
289921
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): Liggande modell, signerad Lars Norrman Tahiti, olja på papp, ca 17x51 cm