Franco Costa
2015-02-02
289898
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COSTA, Franco (född 1934): (2) Stadsbilder, signerade och daterade -77, numrerade, färgserigrafier, 50x70 resp 46x66 cm, oramade