Ragusked 1700-tal
2015-02-01
289879
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAGUSKED, silver, av Carl Petter Tellander, Jönköping 1749, längd ca 27 cm, vikt ca 132 g
Slitage