Ellis Wallin oljemålning
2015-02-01
289797
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): Från Universitetsplan Uppsala, signerad och daterad Ellis Wallin -44, olja på pannå, 64x54 cm