Peter Dahl färglitografi
2015-02-01
289789
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x57 cm