Peter Dahl färglitografi
2015-01-31
289779
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Stammisar", signerad Peter Dahl, 257/375, färglitografi, ca 42,5x58,5 cm