Robert Högfeldt akvarell
2015-01-31
289772
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Flicka och troll, signerad R. Högfeldt, akvarell, 36x25 cm