Marinmålning
2015-01-31
289684
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fartygsporträtt av brittiska tremastade fullriggaren "Newcastle", signerad Sandy, olja på pannå, 38,5x49,5 cm