Roland Svensson
2015-01-31
289682
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Erik Petters bod (Kallskär)", signerad Roland S, daterad a tergo 1980, färglitografi, numrerad 296/360, ca 41x53 cm