Oidentifierad konstnär
2015-01-31
289662
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Bataljscen, Wouwerman, hans efterföljare, olja på pannå, ca 25x28 cm