Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR ( Italien 1700-tal): Änglar omgivna av blomstergirland, olja på duk uppfodrad, 63x47 cm
Hål, lagningar
289638
2015-02-05