Bengt Ellis oljemålning
2015-01-31
289636
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELLIS, Bengt (1923-2006): "Vårvinter i skogen", signerad och daterad B Ellis 52, olja på duk, 64x53 cm
Smärre färgbortfall samt tryckskada