Matskedar silver
2015-01-31
289610
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSKEDAR, 7 st., silver, gammalfransk modell, 1800-tal, vikt ca 290 g
Slitage, delvis med gravyr