Serveringsvagn valnöt
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SERVERINGSVAGN, valnöt, 1900-tal, löstagbar bricka, undertill frostat glas, sarg med lådor, beslag i mässing, på hjul, höjd ca 60, 74x41 cm
Kuntoraportti
Stötskador samt färgfläckar
289504
Päivämäärä:
2015-01-30